Przejdź do treści

O nas

Dlaczego
EVOLVE ENTERPRISE?


Nasze analizy nie ograniczają się tylko do „desktop research” – praktykujemy strategie bezpośredniego kontaktu (mailowo lub telefonicznie) z wybranymi źródłami informacji.

Stosujemy bardzo indywidualne podejście do każdego klienta – ta elastyczność pozwala nam oferować rozwiązania szyte na miarę, według konkretnych potrzeb twojej firmy.

Posiadamy bieżący kontakt z rynkiem szwedzkim – monitorujemy trendy, sytuacje polityczne oraz zmiany społecznościowe, które mogą mieć bezpośredni wpływ na biznes.

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami szwedzkiego biznesu – posiadamy sprawdzone procesy prowadzenia projektów w tematyce ekspansji i działań na tym rynku.

Nie opuszczamy polskiego przedsiębiorcy po wdrożeniu projektu ekspansji – współpracując z nami, możesz liczyć na wsparcie podczas całej drogi Twojej aktywności w Szwecji!

Jesteśmy blisko Ciebie – nasza siedziba znajduje się w Katowicach, w razie potrzeby mamy zatem możliwość do osobistego spotkania z naszym klientem, na całym terenie Polski

Kontakt

Umów się na niezobowiązującą rozmowę

Założycielka Evolve Enterprise, ma polskie korzenie, natomiast wychowała się i dorastała w Szwecji. Posiada szerokie doświadczenie w międzynarodowych stosunkach biznesowych. Podczas studiów i pracy w Australii, Norwegii, Szwecji, Polsce i Austrii oraz 12-letniego pobytu w Hiszpanii, gdzie zbudowała i prowadziła własną działalność, doświadczyła rozmaitych wad i zalet różnic kulturowych w środowisku biznesowym.


Przez wiele lat miała do czynienia z rynkiem skandynawskim, zajmując się międzynarodowymi negocjacjami i komunikacją w codziennej działalności. Brała udział w projekcie wspieranym przez honorowy konsulat Szwedzki w Katowicach, w ramach którego oferowano usługi konsultingowe dla polskich firm zainteresowanych uzyskaniem dostępu do szwedzkiego rynku i pozyskaniem szwedzkich partnerów biznesowych.

Posiada certyfikaty trenerskie, ma także doświadczenie w prowadzeniu zajęć z języka szwedzkiego dla biznesu oraz osób prywatnych. Będąc native speakerem, zyskuje ogromną przewagę w jego dydaktyce.