Przejdź do treści

Klienci o nas

Pani Katarina od kilku lat cyklicznie prowadzi na Uniwersytecie Śląskim warsztaty dotyczące specyfiki rynku szwedzkiego oraz kodów szwedzkiej kultury biznesowej, które wśród naszych studentów filologii szwedzkiej cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Jej ogromne doświadczenie na międzynarodowym rynku pracy i świetna znajomość kultury biznesowej, poparta zawsze praktycznymi przykładami z życia, pozwala naszym studentom lepiej zrozumieć zasady biznesu panujące na rynkach skandynawskich. Pani Katarina doskonale sprawdza się w roli trenera i nauczyciela, dostosowując zajęcia i ich program do potrzeb grupy oraz nawiązując świetny kontakt ze studentami. Dzieląc się swoją wiedzą, z sukcesem potrafi zaangażować i zaciekawić każdego uczestnika kursu. Zajęcia zawsze przygotowane i prowadzone na najwyższym poziomie w miłej i przyjaznej atmosferze, co potwierdzają także ankiety przeprowadzone wśród naszych studentów, którzy bardzo cenią sobie profesjonalizm i pasję Pani Katariny do tego, w czym z całą pewnością jest ekspertem. Mamy nadzieję na dalszą współpracę z firmą Evolve Enterprise i z niecierpliwością czekamy na kolejną sesję warsztatów prowadzonych przez Panią Katarinę.

Adam Wojtczak

wykładowca języka szwedzkiego na Uniwersytecie Śląskim

Pani Katarina współpracowała z konsulatem w kwestiach związanych z tłumaczeniami, jak i uczestniczyła w projekcie wspomagania polskiego eksportu „Swedish Standard”. Program realizowany jest przez Park Naukowo-Technologiczny Silesia w Katowicach działający przy Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach i wspierany przez konsulat. Pani Katarina świadczyła usługi konsultingowe dla polskich firm zainteresowanych ekspansją na rynek szwedzki i pozyskaniem szwedzkich partnerów biznesowych. Pani Katarina posiada szeroką i bardzo przydatną wiedzą w tematyce związanej z różnicami w kulturze biznesowej i jej praktyczne doświadczenie, wskazówki i porady są mocnym wsparciem w tego typu przedsięwzięciach

Wojciech Wasilewski

sekretarz Konsulatu Honorowego Szwecji w Katowicach

Zdecydowanie polecam! Z Katariną od pierwszej lekcji rozmawiałem tylko po szwedzku, co pozwoliło mi zacząć myśleć w tym języku. Przez rok lekcji podniosłem zasób używanych czynnie i rozumianych biernie słów do poziomu, dzięki któremu mogłem odbyć rozmowę kwalifikacyjną o pracę w Szwecji bez skrępowania – obecnie pracuje jako lekarz rezydent w Szpitalu Uniwersyteckim w Uppsala. Miałem kilku nauczycieli, ale zdecydowanie mogę stwierdzić, że Katarina jest najlepszym nauczycielem szwedzkiego na Śląsku.

Karol Stefanczyk

lekarz rezydent Szpital Uniwersytecki Uppsala, Szwecja

Współpracowałem z Panią Katariną w temacie związanym z wprowadzeniem mojej firmy i autorskich szkoleń na rynek szwedzki. Pani Katarina pomogła w opracowaniu, tłumaczeniu  i dostosowaniu materiałów szkoleniowych konkretnie pod szwedzkiego odbiorcę, szczególnie zwracając uwagę na niektóre kody kulturowe, o których nie do końca byłem świadomy, a które zignorowane, prawdopodobnie doprowadziłyby do negatywnego odbioru treści przekazu przez szwedzkiego klienta.
Dzięki jej kontaktom mam możliwość dotarcia bezpośrednio do grupy klientów zainteresowanych moimi szkoleniami. Pani Katarina jest osobą godną zaufania – rzetelne i profesjonalne podejście do pracy czyni współprace wartą polecenia!

Jacek Ponikiewski

Prezes International Academy of Progress

Kontakt

Umów się na niezobowiązującą rozmowę